Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Vlae

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Dejan Денес 00:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Se izdava stan vo Vlae na ul. Klenoec na prv sprat kompletno namesten. Info 071 306 396
Leaflet
Кон почеток