Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Afrodita 19 окт. 08:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Izdavam stan vo taftalige 2 vo blizina na studenski dom "Goce Delcev".Stanot e kompletno namesten so dve spalni sobi ima terasa i parking.Ima internet i TV.Cenata ne e fiksna i zavisi od periodot na iznajmuvanje.
Informacii na 078497877
Afrodita
078497877
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации