Објавени: јан. 11 2022 11:57

Se izdava studio 35m2 kaj Mlecen

МКД

/ месечно
Објавени: јан. 11 11:57
Прегледи: 40
Се издава студио, 35м2, на улица Атинска бр.18, Тафталиџе (во близина на Млечен). Студиото е на приземје, комплетно опремено, со централно греење.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации