Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdava trosoben namesten stan vo Karpos 4

220 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Family House 03 окт. 09:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Family House

Family House

464 Огласи во продавницата

SE IZDAVA GARSONJERA VO RASADNIK VO BLIZINA NA ,,POINT"KAFE 9 500 МКД
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO KARPOS 4 150 ЕУР
Se prodava trosoven stan vo Nerezi 1 100 ЕУР
Family house izdava kat od kuka vo Kapistec 400 ЕУР
Agencija Family House izdava trosoben namesten stan vo Karpos 4 za 4 studenti ili vraboteni. Stanot ima 2 spalni, dnevna soba, kujna, kupatilo i golema terasa.
Family House
  Online
078430293 070335775
Leaflet
Family House

Family House

464 Огласи во продавницата
SE IZDAVA GARSONJERA VO AERODROM 10 500 МКД
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO KARPOS 4 150 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo centar na Madzari 300 ЕУР
AGENCIJA PRODAVA NOVA ZGRADA VO T.OLE-SERAVA 1 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации