Оглас од претпријатие Објавени: јул. 12 2021 06:07

Se izdava trosoben nov prazen stan pozadi Masinski

ЕУР

/ месечно
Објавени: јул. 12 06:07
Прегледи: 206
SIFRA 3222
POVRSINA 27 KAT 3
Dnevna soba so kujna
Dve posebni spalni sobi
Greenjeto e centralno

DVE PODZEMNI GARAZI

++++++++ BEZ TROSOCI ZA AGENCISKA PROVIZIJA +++++++
Опис на линк

Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*

Професионална услуга, во секое време. Голем број задоволни клиенти. Ние постоиме за Вас и за Вашата доверба.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Професионална услуга, во секое време. Голем број задоволни клиенти. Ние постоиме за Вас и за Вашата доверба.
078305161

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации