Оглас од претпријатие Објавени: фев. 11 2022 08:41

Se izdava trosoben stan Masinski fakultet

ЕУР

/ месечно
Објавени: фев. 11 08:41
Прегледи: 1
SIFRA 3735
POVRSINA 51 KAT 3
Mala dnevna soba kujna so trpezarija
Dve spalni sobi
Greenjeto e centralno


++++++++ BEZ TROSOCI ZA AGENCISKA PROVIZIJA +++++++

Опис на линк

Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*

Професионална услуга, во секое време. Голем број задоволни клиенти. Ние постоиме за Вас и за Вашата доверба.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Професионална услуга, во секое време. Голем број задоволни клиенти. Ние постоиме за Вас и за Вашата доверба.
078305161

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации