Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdava ubav tosoben stan vo Karpos 4 Antiko

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Family House 08 мар. 09:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Family House

Family House

458 Огласи во продавницата

FAMILY HOUSE IZDAVA PRAZEN KAT OD KUKA VO VLAE 270 ЕУР
SE IZDAVA NOV PRAZEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM 10 000 МКД
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO RASADNIK 220 ЕУР
CETIROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE-VERO 2 115 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
AGENCIJA FAMILY HOYSE IZDAVA DLICEN TROSOBEN STAN,VO KARPOS 4,VO SAMIOT TRGOVSKI ANTIKO,NA VTORI KAT,CENTRALNO GREENJE,KLIMA VO STANOT,DVA TOALETA,PARKING PROSTOR PRED SAMATA ZGRADA,NA 5 MIN OD SITY MOLL.KE SE ZAMENI STARIOT TELEVIZOR SO NOV LCD.CENATA NEE FIKSNA
Family House
  Online
078430293, 070747723
Leaflet
Family House

Family House

458 Огласи во продавницата
Se izdava trosoben polunamesten stan vo Aerodrom 220 ЕУР
SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 280 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO AERODROM 200 ЕУР
Family House izdava prazen stan karsi Skopjanka 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации