Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се издава

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Нада 03 окт. 14:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Се издава стан под кирија во Карпош 2.
Станот е наместен и е со две спални, дневна, кујна и купатило.Греењето е централно.Цената е 250е.
Нада
078/222-046
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации