Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се изнајмува наместен стан

12 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Милка 04 окт. 12:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се изнајмува наместен стан позади Симпо Карпош 1.
Милка
070/316-793
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации