Оглас од претпријатие Објавени: јун. 21 2022 02:02

Se iznajmuva kompletno opremen stan vo Kozle

Објавени: јун. 21 02:02
Прегледи: 161
ID8211A

Се изнајмува комплетно опремен стан во Козле со вкупна површина од 58м2.

Станот е лоциран на 6ти кат, располага со дневна соба, една спална соба, кујна, бања и тераса.

Греењето во станот е регулирано преку сопствено парно греење.

Станот е обезбеден со подземно паркинг место.

Станот е слободен од 01.07.2022

Fully equipped apartment for rent in Kozle with a total area of 58m2.

The apartment is located on the 6th floor and has one living room, one bedroom, fully equipped kitchen, bathroom and terrace.

The heating in the apartment is regulated via central heating.

The apartment has one underground parking space.

The apartment is available for rent from 01.07.2022

За повеќе информации контактирајте не

Контакт телефон: 0038978256471
Е-маил: sales@propertyone.mk
Опис на линк

Property One

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижности
078247268

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации