Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Karposh 1

230 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Dom Art 20 јан. 21:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Karposh 1
Kat 3
Greenje Struja
Cena 230 evra
Kon.tel 078 268 714
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации