Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva luksuzen Stan Vo Kozle

450 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novi Moznosti 21 авг. 09:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se iznajmuva luksuzen Stan Vo Kozle so DVR spalni sobi kompletno namesten Na mirba lokacija so garazno mesto pogoden Za stranci
Novi Moznosti
07820405
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации