Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA MODERNO UREDEN STAN KAJ KATASTAR

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 15 окт. 11:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
ID5999A

Се изнајмува комплетно опремен стан во близина на Катастар, со вкупна површина од 70м2.

Станот располага со дневна соба со трпезарија и кујна, бања и една спална соба.

Станот е на одлична локација и веднаш вселив со месечна кирија од 400eur.


Fully equipped apartment for rent near the Cadastre, with a total area of 70m2.

The apartment has a living room with dining area and kitchen, bathroom and one bedroom.

The apartment is in a great location and immediately habitable with a monthly rent of 400eur.
Leaflet
Property One

Property One

1060 Огласи во продавницата
SE IZNAJMUVA EKSKLUZIVEN DUPLEKS VO ZDANEC 0 MKD
Prekrasen stan so krovna terasa vo Centar 0 MKD
Se iznajmuva kompletno opremen stan vo Centar 250 EUR
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO AERODROM 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации