Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva nova zgrada vo naselba Vlae

1 400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 19 мај 12:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Se prodava prekrasen dupleks vo Debar Maalo 150 000 ЕУР
Stan 59m2 vo Karpos 4 53 000 ЕУР
STAN VO KISELA VODA 70 000 ЕУР
Nov stan vo Centar Montenegro Mebel 57 500 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се изнајмува нова зграда во населба Влае.

Површина 400 м2
5 станбени единици (од 48 м2 - 91 м2)
Сутерен+3 ката
Комплетно наместени со нов мебел
Греење и ладење со фенкулери
4 паркинг места
4 подруми х 10 м2

Цена 1400 Евра

Шифра С449
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Plac vo naselba Bardovci 450 m2 45 000 ЕУР
PREKRASEN NOV 3 SOBEN STAN VO KOZLE 61 000 ЕУР
NOV DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO SO IZLOG 1 800 ЕУР
Cetvorosoben stan vo Debar Maalo 184 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации