Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva prazen stan do Siti Mol za kancelarij

Се изнајмува од: Филип 07 јун. 14:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3
Адреса: Манапо бр.7
Површина: 72 m2
Локација: Карпош, Скопjе
Се изнајмува празен стан до Сити Мол погоден за канцеларија, во комплексот Сити Гарден на 2ри кат.

Станот е со поглед на улица и Прокредит банка, со 3 простории.

Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток