Објавени: мај 05 2022 06:58

Se iznajmuva stan od 46m2 vo Karpos 4

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 05 06:58
Прегледи: 389
Se sostoi od dnevna so trpezarija, spalna, kujna , wc i terasa, prazen so moznost i za kancelarija na 2
Kat.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации