Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan vo Karpos 2 do Dramski teatar

0 МКД

Се изнајмува од: Igor Smileski 05 ноем. 02:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Stanote e so 45 m2 .so dve sobi i kupatilo .namesten
Greenje- gratsko parno
Cena po dogovor
Kontakt tel:
Mirko-070246068
Nikolina-070254612
Igor Smileski
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации