Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan vo Karpos 4

0 МКД

Се изнајмува од: Љубица 06 септ. 09:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se iznajmuva stan vo Karposh 4 od 98m2 vo odlicna sostojba i delumno namesten. Stanot ima dve spalni sobi, dnevna soba, trpezarija, kujna opremena, dve wc i balkon koj e zatvoren i moze da se koristi kako detska soba ili sl. Zgradata se naogja na sam kej na Vardar pozadi Tinexot shto e vo Karposh 4.
Љубица
078844834
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации