Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA TROSOBEN OPREMEN STAN VO TAFTALIDZE 1

430 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 23 јан. 14:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Shifra: E-111173
Se iznajmuva trosoben opremen stan vo Taftalidze 1/kompleks Nastel od 67m2 na 6ti kat so lift. Stanot se sostoi od dneven prostor so trpezarija i kujna, edna spalna soba, edna detska soba, kupatilo i balkon. Stanot e kompletno opremen.
Cena: 430 evra + mesechni troshoci.
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR 750 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOS 2 250 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 250 EUR
SE IZDAVA STAN KAJ SAMPIONCE 220 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации