Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuvaat 4 sobni novi stanovi vo Vlae

550 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 19 мај 12:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Nov dvosoben stan 50m2 vo Taftalige1 1 050 ЕУР
Stan 91m2 so 3 spalni vo Karpos 4 900 ЕУР
PREKRASEN STAN VO DEBAR MAALO 120 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA NAMESTEN STAN VO KARPOS 1 230 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се изнајмуваат станови во населба Влае.

-Нова зграда
-Комплетно наместени со нов мебел
-Паркинг место
-Подрум 10 м2
-Греење и ладење со фенкулери
-Камин

Тип 1: 86 м2, 4 собен, Кат високо приземје

Тип 2: 91 м2, 4 собен, Кат 1

Цена 550 Евра
-За плаќање 3 месеци однапред цена 500 Евра

Шифра С449
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации