Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuvaat novi 2 sobni stanovi vo Vlae

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 19 мај 12:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
STANOVI VO GRADBA VO KARPOS 1 150 ЕУР
Se prodava stan vo Avtokomanda 53 m2 47 000 ЕУР
PREKRASEN STAN VO OHRID UL MARSAL TITO 33 000 ЕУР
DUPLEKS VO DEBAR MAALO OD 69M2 92 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се изнајмуваат нови 2 собни станови во населба Влае.

-Нова зграда
-Греење и ладење со фенкулери
-Комплетно наместени со нов мебел
-Со подрум 10 м2
-Паркинг место

Тип 1: 48 м2, 2 собен, Кат 2

Тип 2: 51м2, 2 собен, Кат 2

Тип 3: 60 м2, 2 собен, Кат сутерен

Цена 250 Евра
-За плаќање 3 месеци однапред цена 200 Евра

Шифра С449
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Nov stan 46 m2 vo Aerodrom 47 000 ЕУР
Se iznajmuva namesten stan pozadi Univerzalna sala 240 ЕУР
Dukan 72m2 na Ruzveltova 85 000 ЕУР
Dukan vo Jurumleri 700 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации