Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IZDAVAM PRAZEN DVOSOBEN STAN VO KARPOS 4

0 МКД

Се изнајмува од: Илија 07 мар. 15:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се наоѓа во руските згради во Карпош 4 карши Discount Tinex на втор спрат. Станбена корисна површина е 57м2 + тераса и магацинче. Станот е со парно греење и ненаместен!
Цена по договор.
Илија
071 798 903
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации