Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava preubav stan vo Kozle so dvor

300 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Goce 09 јан. 18:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava stan vo Kozle pod Vodno, 43 m2, kompletno namesten, na prizemje, vo mala zgrada na tri sprata, so dvor od 36 m2, centralno parno, kabelska televizija. Pogoden za samci, parovi i mala familija
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации