Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava soba vo stan vo Karpos 4 bez gazdi

0 МКД

Се изнајмува од: grozdana 06 мар. 20:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava soba vo stan vo karpos 4 (bez gazdi)
Cena 4000 denari plus trosoci
grozdana
070 503 141
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации