Објавени: авг. 11 2015 10:41

Se izdava stan 45m2 vo Kapros 2

МКД

/ месечно
Објавени: авг. 11 10:41
Прегледи: 81
Se izdava kompletno namesten stan vo blizina na fakultetite vo naselba Karpos 2. Pogoden za dve ili tri studentki.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации