Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva nov namesten stan kaj MIDA

300 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Raed 14 апр. 01:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se iznajmuva nov namesten stan kaj MIDA celosno opremen na juzna strana.Cena 300 evra.Kontakt 070 387 539
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации