Оглас од претпријатие Објавени: апр. 04 2016 08:32

Se iznajmuva trosoben stan od 57m2 vo Karpos 2

ЕУР

/ месечно
Објавени: апр. 04 08:32
Прегледи: 63
Се изнајмува трособен стан во Карпош 2, на прв кат, со површина од 57м2, со 2 спални, дневна, кујна, тоалет, тераса.
Станот се наоѓа во близина на Симпо, на мирна локација.

Цена - 220 евра месечно
ПРОАКТА ГРУП
078/988-985
Жарко
Опис на линк

PROAKTA GRUP

Посредување при промет со недвижен имот
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при промет со недвижен имот
070668-667

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации