Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ubav stan do Vero TCC Plaza 2

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Менче 08 мар. 20:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Наместен стан со убав распоред и поглед во внатрешниот парк. Се наоѓа на втори кат во зградите на Гранит со зелени балкони во близина на Веро кај TCC Plaza 2 во Тафталиџе.
Менче
078 472 475
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации