Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sprat od kuka vo Kozle

0 МКД

Се изнајмува од: Lidija 17 ноем. 13:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava namesetn sprat 63m2 vo nas. Kozle pozadi Kanela so internet, dvor, max tv . Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации