Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan so sarm i stil

0 МКД

Се изнајмува од: Makedonka Dimitrova 21 јан. 19:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Веднаш вселив стан на мезанин, високи плафони 4 м., поставеност Водно/Мост на ОН, три спални или две и работна соба, бања, тоалет, голема дневна соба и тераса, остава, бесплатен паркинг, комплетно наместен.
Makedonka Dimitrova
071317422


WhatsApp:
по
Leaflet
Кон почеток