Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vednas do Finki za 3 ili 4ca

210 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Frosina 01 септ. 11:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Stanot e na 1 kat ima tri odvoeni sobi namesten za 3 ili 4ca Kontakt od 09 do 17h
Frosina
078327293
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации