Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Стан во Дебар маало позади Силбо

210 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Горан 24 фев. 16:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Издавам целосно опремен стан во Дебар маало позади Силбо. Станот е модерно уреден, светол, идеален за брачна двојка или самци. Во нова зграда со лифт и парно. Слободен е од Март. 075 377 575
Горан
075 377 575
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации