Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO KARPOS

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 22 фев. 13:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2990 Огласи во продавницата

Se prodava stan kaj MVR komforen so 3 spalni 176 000 ЕУР
Novogradba od 84m2 vo opstina Karpos 97 400 ЕУР
Trosoben stan 72m2 vo  Centar Univerzalna sala 300 ЕУР
SE IZNAJMUVA STAN POVOLNO VO AERODROM 170 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Убаво уредено, со 2 спални соби,wc,дневна со кујна, тераса, на приземје,градско парно.
Ев.број 30326
Контакт тел: 078/339-365 Тоше
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2990 Огласи во продавницата
Stan vo Karpos 4 51 000 ЕУР
Namesten stan vo blizina na Gradska bolnica 300 ЕУР
STAN OD 52m2 VO GORCE PETROV 37 500 ЕУР
STAN 50M2 VO BLIZINA NA STUDENTSKI GOCE DELCEV 50 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации