Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Стан во Карпош 1

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Хеми Мотор 29 окт. 15:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Издавам наместен стан во Карпош1, близу машински,електро и технолошки факултет, на 10-15 мин до центар, новоградба (надградба) со добра изолација и евтино греење на инвертер клима.
40м² ,дневна со кујна +спална на горниот спрат, 5 ти спрат со лифт, и слободно место за паркинг
Хеми Мотор
Скутери, Велосипеди, Тротинети, Моторцикли
Посетете ја нашата продавница
Ул.518 бр.1/13 Прикажи на мапата
02 313 5058
https://hemimotor.com.mk/
Хеми Мотор
070222446
Leaflet

Хеми Мотор

2 Огласи во продавницата
LINGKEN 125 - 850 eur 850 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации