Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO KOZLE ZA IZNAJMUVANJE

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 27 мај 10:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Property One

Property One

1024 Огласи во продавницата

Se izdava stan 156m2 vo Centar 0 МКД
STILSKI YREDEN STAN DO SKOPJE CITY MALL 350 ЕУР
STAN NA VODNO 0 МКД
Se iznajmuva stan vo kuka pozadi Univerzalna Sala 450 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Простран стан за изнајмување во Козле со големина од 74м2, и голема тераса од 27м2, лоциран на 3ти кат.

Станот располага со 3 спални соби, 2 тоалети, комплетно опремена кујна, и дневна соба.

Станот има централно, градско греење и паркинг место.

ID4672A
Property One
078306083
Leaflet
Property One

Property One

1024 Огласи во продавницата
Deloven prostor na ekskluzivna lokacija 650 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 0 МКД
SE IZNAJMUVA STILSKI STAN 0 МКД
Stan vo Taftalidze 51 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации