Оглас од претпријатие Објавени: јул. 12 2021 11:45

Stan vo Taftalidze 1 Nastel 60m2

ЕУР

/ месечно
Објавени: јул. 12 11:45
Прегледи: 90
Шифра A19738

Се издава стан во Тафталиџе 1 – Настел со површина од 60м2, комплетно опремен дневна, кујна, две спални соби, централно греење.

Контакт 02/6152-187
075/292-541
info@homeart.mk
www.homeart.mk
Опис на линк

HomeArt Real Estate

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. 
HomeArt -  многу повеќе од агенција!!! 
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 Прикажи на мапата

078244198

https://www.homeart.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. 
HomeArt -  многу повеќе од агенција!!! 
Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 078244198 https://www.homeart.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации