Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan

10 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Suzana 30 јул. 00:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Stanot se naogja vo Kozle vo blizina na Vero Taftalidze i Kam. Zgradata e mala nova i ima samo 7 stana, stanot e na 3 kat. Ima sopstveno greenje i ladenje. Trosocite za odrzuvanje se minimalni.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации