Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

STILSKI UREDEN STAN KAJ KOMPLEKS MIDA

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 16 дек. 16:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Property One

Property One

674 Огласи во продавницата

STAN PO POVOLNA I NISKA CENA 48 000 EUR
KOMFOREN STAN VO CENTAR ZA IZNAJMUVANJE 450 EUR
Dukan na povolna lokacija vo Centar 1 200 EUR
Stan vo Kisela Voda 69 000 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се изнајмува комплетно наместен стан со голема дневна соба со отворена кујна, терпезарија, две спални соби и две тераси од кои една поголема и уште една помала која излегува од спалната соба, како и два тоалети и голем гардеробер.

A fully furnished modern apartment with a large living room and open kitchen, dining room, two bedrooms and two terraces, as well as two toilets and a large wardrobe, is for rent at a great location in new building.

Parking spaces available.
Property One
  Online
078306083
Leaflet
Property One

Property One

674 Огласи во продавницата
Deloven prostor vo Centar -
Se iznajmuva deloven prostor ordinacija vo Centar 400 EUR
NOV DELOVEN PROSTOR 210m2 -
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO KOZLE  ID3047A 700 EUR
Кон почеток