Оглас од претпријатие Објавени: јул. 29 2022 01:35

Taftalidze 1 Tcc plaza 66m2 opremen dvosoben stan

Објавени: јул. 29 01:35
Прегледи: 2255
11242...Партенон недвижности изнајмува стан во Тафталиџе 1 кај Тцц Плаза со површина од 66м2 на 6кат комплет опремен, со една спална соба дневна со кујна, две тераси(дневна и спална) бања и тоалет.... 400еу
сопственик правно лице
Повеке информации на 071/257-405
Опис на линк

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посети ја страната на нашата продавница

Kiril i Metodij br 42, mezanin, sproti ramstore mall Прикажи на мапата

071257405

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации