Оглас од претпријатие Објавени: окт. 13 2021 06:26

Trosoben namesten stan 65m2 Karpos 4 City Mall

ЕУР

/ месечно
Објавени: окт. 13 06:26
Прегледи: 183
SIFRA 17417

Se izdava namesten trosoben stan 65m2, vo Karpos 4 kaj skoloto P.Poparsov, na 1-vi kat, so dve spalni sobi, centralno parno, kompletno opremen, renoviran.....mesecna kirija 240 evra

kontakt mobilen
075 534 820
077 705 109
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk
Опис на линк

Real estate DOMA DOM

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посети ја страната на нашата продавница

Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата

00389023051300

https://www.domadom.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации