Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN OPREMEN STAN VO KOZLE

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: KASTEL NEDVIZNOSTI 24 мар. 17:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

512 Огласи во продавницата

NOV DVOSOBEN STAN KAJ DRZAVNA BOLNICA 230 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN OD 62M2 VO AERODROM 65 000 ЕУР
NOVI STANOVI KAJ KATOLICKA 1 170 ЕУР
KUKA (BARAKA) VO TRNODOL 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава стан во Козле кај Макпетрол бензинската, со површина од 68 м2, на 1 спрат со лифт.
Истиот е комплетно опремен и располага со дневна соба со трпезарија и кујна, 2 спални соби, бања и голема тераса.
Со станот следува и гаражно паркинг место.

Цена: 350 еур месечно

Шифра: ИС 10228
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

512 Огласи во продавницата
DVOSOBEN STAN VO K VODA 60m2 47 000 ЕУР
TROSOBEN STAN VO AERODROM KAJ BISER 200 ЕУР
STAN ZA STUDENTI VO KAPISTEC 0 МКД
SE IZDAVA NOV DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации