Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

URBAN LIVING IZDAVA LUKSUZEN STAN VO KARPOS 3

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: URBAN LIVING 20 јун. 15:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

712 Огласи во продавницата

URBAN LIVING IZDAVA ODLICHEN STAN NA RUZVELTOVA 250 ЕУР
AGENCIJA URBAN LIVING IZDAVA STAN DO UNIVERZALNA 280 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA STAN KAJ GRADSKI PARK 234 ЕУР
SE IZDAVA NOV NAMESTEN 2SOBEN STAN VO KARPOS 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra D480

Се издава целосно наместен и опремен стан во Карпош1, позади Симпо до полициската станица. Станот е комплетно реновиран и погоден за фамилија или млад брачен пар. Одлична локација. 65м2, на 4ти спрат со две спални (поврзани), централно парно, клима уред, машина за садови, машина за перење. Има тераса и сопствен подрум.
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Посетете ја нашата продавница
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Прикажи на мапата
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

712 Огласи во продавницата
Se izdava renoviran stan vo Kapistec sproti Zebra 300 ЕУР
URBAN LIVING PRODAVA 43M2 VO KARPOS 4 47 000 ЕУР
URBAN LIVIN PREKRASEN STAN VO AERODROM 950 ЕУР
Urban Living izdava nov prazen stan 50-ta Divizija 200 ЕУР
Кон почеток