Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

URBAN LIVING IZDAVA LUKSUZEN STAN VO KARPOS

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: URBAN LIVING 20 јун. 14:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

712 Огласи во продавницата

SE IZDAVA STAN KAPISTEC 50m2 200 ЕУР
URBAN LIVING GARSONJERA VO TAFTALIDZE 1 150 ЕУР
Odlicen dvosoben stan kaj Univerzalna 250 ЕУР
URBAN LIVING stan kaj Univerzalna NOVOGRADBA -
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Sifra D478
Станот е простран, светол, енергетски ефикасен. Реновиран и комплетно опремен. Идеален за семејство, млади професионалци или пак студенти. Прв кат (нема лифт). Греење/ладење преку клима уред со инвертер во дневната и кујната, а панели на електрична енергија во собите и купатилото. Двор, паркинг место и гаража можат да се стават на располагање врз основа на претходен договор.
Цена- 250 евра, со мозност за договор.
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Посетете ја нашата продавница
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Прикажи на мапата
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

712 Огласи во продавницата
DVOSOBEN STAN OD 58m2 KAJ NOVA ZELEZNICKA 58 000 ЕУР
УРБАН ЛИВИНГ izdava luksuzen stan 167m2 na Vodno 1 500 ЕУР
Se izdava nov stan vo Centar na Juzen Bulevar 300 ЕУР
Se izdava prazen trosoben stan kaj Mlecen 250 ЕУР
Кон почеток