Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2 SOBEN STAN VO KISELA VODA RASADNIK

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: City Partner 27 мај 12:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
City Partner

City Partner

1220 Огласи во продавницата

NOV LUXUZEN STAN VO CENTAR 600 ЕУР
NOV NEVSELUVAN STAN KAJ UNIVERZALNA SALA 280 ЕУР
EKSTRA MODEREN STAN KAJ SIMPO 260 ЕУР
NOV KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO CENTAR 230 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Сити Партнер Агенција издава комплетно опремен понов стан во Кисела Вода, Расадник.
- 1 спална соба
- дневен престој
- комплетно опремена кујна
- купатило
- балкон
Цена 200 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner

City Partner

1220 Огласи во продавницата
KOMPLETNO RENOVIRAN STAN VO CENTAR 1 100 ЕУР
DELOVEN PROSTOR NA ATRAKTIVNA LOKACIJA DO MAVROVKA 250 ЕУР
LUKSUZNO OPREMEN STAN VO DEBAR MAALO KAJ BROZ KAFE 350 ЕУР
EKSKLUZIVEN PROSTOR VO STROG CENTAR 1 600 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации