Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Darma Doma izdava nov stan vo Centar pozadi Kjubi

230 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА 26 апр. 11:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Дарма Дома izdava odlicen stan vo Taftalidze 13 000 MKD
Darma Doma izdava nov stan vo Taftalidze 250 EUR
Darma Doma izdava polunamesten stan pozadi Ramstor 250 EUR
Дарма Дома izdava 3_soben stan vo Karpos,City Mall 230 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Дарма Дома издава нов стан во Центар позади Кјуби, станот поседува 45 м2, 2 соби, наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за САДОВИ, 2 КЛИМИ ИНВЕРТЕР, брачен лежај нова зграда 2020 г, балкон, лцд, паркинг, вселив од 1 мај...


Цена- 230 евра

шифра 21538

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Дарма Дома е агенција за недвижности која е спремна да одговори на вашите барања и потреби. Вашата потрага по нов дом започнува од нас! Во нашиот асортиман на недвижнини може да пронајдете станови за изнајмување според вашите потреби и буџет. Ние со станови располагаме нис различни локации на Скопје и со различна квадратура. Моментални станови кои ги поседуваме во нашиот асортиман на недвижнини се : - издава нов стан во Козле близина на City moll - издавање на стан во близина на Воена болница - издавање на стан во Карпош- Лептокарија - издавање на стан во Кисела Вода - издавање на гарсоњеа во Црниче - издава нов трособен стан во Тафталиџе и др. - издавање на станови во Центар Во нашата агегенција има млад тим на агенти кои ќе Ви помогнат да пронајдете и да донесете вистинска одлука за тоа што го посакувате. Секогаш, кога сте по потрага на стан за Вас и вашето семејство најдобро е истиот да го погледнете и да добиете реална слика за тоа како ќе изгледа вашиот нов дом! Доколку сте заинтересирани за Нас и нашите услуги, може да ни оставите понуда на нашата веб страна, тоа ќе биде разгледана од нашиот стручен тим, или може да испратите понуда доколку нудите стан за издавање и тој да биде разгледан од нас и во скоро време ќе бидете исконтактирани за соработка. Се со цел и Вие побрзо да го издадете вашиот стан, со помош од нас. На нашиот профил на Pazar3.mk има голем дел од становите кои ги издаваме, може да ја посетите нашата продавница и детално да разгледате тоа што ние нудиме. Нашата локација е : ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош Контакт: 078/219-508 Или може да ни се обратите и на нашата емаил адреса : darmadom.info@gmail.com Ве очекуваме за заедно да го избереме најдоброто за Вас. Ние сме вашиот сигурен Партнер по потрага на вашиот нов Дом!
Посетете ја нашата продавница
Ул Љубљанска бр.16-1/10 Прикажи на мапата
078219508
https://www.darmadoma.com.mk
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
078219508
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Дарма Дома izdava luks 3 soben stan vo Debar Maalo 500 EUR
ДАРМА ДОМА izdava LUKS STAN kaj Univerzalna Sala 450 EUR
Дарма Дома izdava luksuzen stan vo Centar 300 EUR
ДАРМА ДОМА izdava odlicen stan vo Kisela Voda 10 000 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации