Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvosoben namesten stan vo Kisela Voda

Се изнајмува од: Панче 22 ноем. 12:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Се издава двособен наместен стан во Скопје, кај Стара Рампа, 50m2, со одличен распоред, на 2 кат.
Панче
071/226-032
Кон почеток