Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Family House izdava stan vo Rasadnik cena top

170 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Family House 27 окт. 09:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Family House

Family House

458 Огласи во продавницата

SE IZDAVA LUX STAN NA RUZVELTOVA MOZE I PRAZEN 450 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR KADINO INDUSTRISKA ZONA 0 ЕУР
Se izdava namesten dvosoben stan vo Novo Lisice 200 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN CETIRISOBEN STAN VO AERODROM 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava stan vo Rasadnik, vo blizina na benzinskata Mak Petrol, so vkupna povrsina od 51m2, edna spalna soba koja sto ne e namestena kako sto moze da se vidi na samite sliki, dodeka pak ostanatiot del e namesten. Greenjeto vo stanot e na struja i istiot se naogja na 2 kat vo zgrada so lift.
Cena: 170 evra

078 430-293 Dragan
070 747-723 Ana
Agencija FAMILY HOUSE (349)
Family House
  Online
078430293
Leaflet
Family House

Family House

458 Огласи во продавницата
Se izdava trosoben polunamesten stan vo Aerodrom 220 ЕУР
SE IZDAVA NOVA NAMESTENA KANCELARIJA ADVOKATSKA UL 330 ЕУР
Family House izdava prazen stan karsi Skopjanka 200 ЕУР
FAMILY HOUSE IZDAVA GARSONJERA VO K VODA 160 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации