Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam namesten stan vo Kisela Voda

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Goce 08 јун. 07:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Izdavam namesten stan vo Kisela Voda (Rasadnik), 55m2 na treti kat. Stanot e kompletno namesten vo nova zgrada so lift. Ima edna spalna soba so garderober i balkon. Za povekje detali javete se na 075 228 564 - Goce.
Кон почеток