Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam prazen dvosoben stan vo Rasadnik

180 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Vlado 11 дек. 12:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Nov, nevselen, prazen
Leaflet
Кон почеток