Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam stan vo Kisela Voda

9 500 МКД /месечно

Се изнајмува од: Миле 16 септ. 11:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Издавам празен стан во Кисела вода 42 м2, со галерија поткровје 15 м 2, празен, со гардеробер во спалната соба и елементи на кујна
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации